Klimatyczny nocleg w centrum Malmö – Clarion Collection Hotel Temperance

Do Malmö wybraliśmy się latem ubiegłego roku, kiedy ceny w Polsce po uruchomieniu bonu wakacyjnego poszybowały ostro w górę. Choć brzmi to niedorzecznie, Szwecja i Dania były wówczas „niedrogą” alternatywą, a jak wiemy nie są to budżetowe kierunki (zdjęcie tytułowe pochodzi z www.booking.com).

Zdjęcie z www.booking.com

Hotele Clarion Collection to skandynawska sieciówka w bardzo dobrym wydaniu. Ten w Malmö mieści się w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Wnętrza hotelu, zarówno części wspólnych, jak i pokoi hotelowych są urządzone z niezwykłą dbałością designerską.

Zdjęcie z www.booking.com

Spośród różnych opcji dostępnych m.in. na booking można było wybrać nocleg z wyżywieniem. Była to bardzo korzystna okazja, ze względu na to, że ceny w Malmo do niskich nie należą, a hotel karmił naprawdę dobrze. Oprócz śniadań można było zjeść obiadokolację w formie bufetu szwedzkiego, w porze popołudniowej kawę i ciasteczko lub owoc (wszak szwedzka fika – czyli wielokrotna przerwa na kawę w trakcie dnia musi być). Był to naprawdę dobry wybór.

Zdjęcie z www.booking.com

W hotelu jest podziemny parking, sauna, siłownia, sala konferencyjna, a także sporo wspólnych fantastycznie urządzonych przestrzeni, w których można usiąść na drinka czy kawę.

Zdjęcie z www.booking.com

Część restauracyjna jest tak przytulna i klimatyczna, że masz ochotę zapaść się w fotelu przy wielkiej witrynie okiennej, oświetlonej ciepłym światłem z książką w ręku i nie wstawać. Wieczorną i poranną toaletę umilają kosmetyki Rituals😊

Zdjęcie z www.booking.com

Hotel jest zlokalizowany w samym centrum. Wychodzisz i możesz od razu zwiedzać. Rzut beretem jest także od Parku Zamkowego i samego zamku.

Jeśli post Ci się podoba lub uważasz, że może kogoś zainspirować, będzie mi miło, gdy go udostępnisz lub polubisz:)

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.